На Запоріжжі «накрили» нарколабораторію із виготовлення метадону

На Запоріжжі «накрили» нарколабораторію із виготовлення метадону

Вільнянські правоохоронці викрили злочинне угрупування, які створили нарколабораторію з метою виготовлення та розповсюдження «товару» по всій Україні. Про це повідомляє Національна поліція у Запорізькій області.

Відомо, що ватажком угрупування став 24-річний запоріжанин, який долучив до свої злочинної схеми 30-річного хіміка, який виготовляв наркотик,31-річного постачальника прекурсорів та обладнання для функціонування нарколабораторії з подальшою «реалізацією» мета дону та двох розповсюджувачів 26 та 29 – річних чоловіків.

У результаті обшуків виявлено та вилучено близько двох кілограмів метадону, більше кілограма марихуани, прекурсори, приладдя та обладнання, велика кількість зіп-пакетів різних об’ємів, банківські картки та засоби зв’язку. Вартість вилучених наркотичних засобів складає близько 3,5 мільйонів гривень. Встановлено, що вилучене обладнання давало можливість виготовляти до 10 кілограмів метадону на тиждень. Все вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Наразі триває досудове слідство.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии