Нардеп Сергій Мінько ліквідував Козацьку народну партію

Нардеп Сергій Мінько ліквідував Козацьку народну партію

Мелітопольський народний депутат Сергій Мінько на сторінці в Facebook повідомив про створення партії, яка братиме участь у місцевих виборах.

Зазначимо, що за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 4 серпня була зареєстрована політична партія "Команда Сергія Мінька", до цього політична партія мала назву «Козацька народна партія», яка була зареєстрована у 2010 році у Полтаві, з моменту заснування ніякої політичної діяльності не вела.

Тобто Сергієм Міньком не було створено нової політичної сили з-поміж мешканців Мелітополя, нардеп на «тіньовому ринку», про який розповідав міністр юстиції Денис Малюська, придбав «мертву» політсилу, яка дасть можливість завести до Мелітопольської міської ради підконтрольний йому депутатів.

У червні поточного року НАЗК запрошувала керівника ПП «Козацька народна партія» Павла Кицька для вирішення питання щодо наявної можливості складення протоколів про адміністративні правопорушення за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, поданих за IV квартал 2019 року, яке прийнято рішення поки не відомо.

Як зазначає Сергій Мінько, мета створення цієї політичної сили, яку сам нардеп називає «Партією малої батьківщини» - домогтися, щоб до міської ради увійшли депутати, які, дійсно, хочуть продовжити розвивати місто і регіон в цілому.

За аналогічною схемою 10 серпня була придбана Запорізька регіональна партійна організація політичної партії «Козацька народна партія» та перейменована у Запорізьку обласну організацію політичної партії "Команда Сергія Мінька", яку очолив перший заступник Запорізької ОДА Іван Федоров.

Як зазначають у Мелітополі, Іван Федоров докладає багато зусиль, щоб за результатами місцевих виборів потрапити у крісло мера міста. Останні місяці у Мелітополі всі заходи проходять за підтримки Сергія Мінька та Івана Федорова, це й фестиваль Черешнево, День Конституції, День молоді, випускний, День Державного Прапору та День Незалежності України.

Яке рішення приймуть мешканці Мелітополя побачимо вже за два місяці.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии