Новий кандидат в екоінспекцію, "бізнес-ідеї" вільнянських посадовців і неготовність до епідемії: підсумки дня

Новий кандидат в екоінспекцію, 'бізнес-ідеї' вільнянських посадовців і неготовність до епідемії: підсумки дня

Про найголовніше 5 березня.

У Національному парку «Великий луг» розпочали боротьбу з браконьєрами

На території Запорізької області між містами Василівкою та Дніпрорудним розкинувся Національний природний парк «Великий луг», який став домівкою для сотень видів живих істот, частина яких занесені до Червоної книги. Також парк охоплює і води Каховського водосховища, який багатий на рибу різного виду.  Промисловий вилов риби на цій ділянці водосховища заборонений. (Читати)

Новий кандидат на посаду головного еколога Запорізької області

Колишній заступник директора Департаменту природних ресурсів та екології претендує на посаду голови Держекоінспекції Запорізької області, про що стало відомо з системи електронних декларацій. Олександр Сергієнко працював у Департаменті екології з жовтня 2018 до лютого 2020, після чого був скорочений у зв’язку з ліквідацією цього структурного підрозділу ОДА. (Читати)

Запорізька влада перевірить стан модульного містечка

П’ять років тому за підтримки Німеччини у Південному мікрорайоні було побудоване модульне містечко для переселенців. За цей час неодноразово виникали різноманітні проблеми зі станом самого містечка, боргами, які накопичили мешканці. (Читати)

Діджиталізація пройшла повз «Запоріжгаз збут»: підприємство замовляє послуги на мільйони гривень

В аномально теплу зиму всі ми чекали, що цифри в платіжках за комунальні послуги, як мінімум, не будуть збільшені, але, як виявилося - платіжки у деяких користувачів збільшилися вдвічі. У своїх заявах Уряд запевняв населення, що вартість комунальних послуг точно не збільшиться, а навіть подешевшає, однак сьогодні ми отримуємо платіжки з тарифами нітрохи не нижче, ніж минулого року. (Читати)

У Мелітополі готові до зустрічі коронавіруса?

Стаціонари завантажені на 100%, грошей на захисні засоби немає, лікувати будуть сімейні лікарі "на дому". Вчора, 4 березня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Ігоря Судакова. (Читати)

Робота з інвестором по-вільнянському: бізнес-ідеї від місцевих посадовців

Як стало відомо редакції, 3 березня 2020 року, на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди затримали заступника голови Михайлівської ОТГ Вільнянського району. Операцію з викриття хабарника провели СУ ГУНП в Запорізькій області спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань  ГУНП поблизу ТЦ «Ашан» на Набережній магістралі у Запоріжжі. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии