Очільник запорізького аеропорту подав в один день декларації за два роки: нерухомість і мільйони

Очільник запорізького аеропорту подав в один день декларації за два роки: нерухомість і мільйони

Навколо "Міжнародного аеропорту Запоріжжя" вже тривалий час точиться скандал - обшуки, кредити, корупція. Однак, питання виникає і до керівництва підприємства, яке, м'яко кажучи, добре заробляє.

Олексій Дубревський - в.о. директора комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" і заступник директора КП з комерційних питань. Як ми повідомляли раніше, кандидатуру Олексія Юрійовича на посаду очільника аеропорту пролобіював «запоріжсталівець» Руслан Божко, щоб забезпечити перехід аеропорту під свій повний контроль. На сьогодні обслуговуванням літаків та вантажними перевезеннями вже фактично займаються фірми з орбіти комбінату.

Що характерно, ні мера Володимира Буряка, ні запорізьких депутатів не хвилює той факт, що стратегічний об’єкт очолить посадовець, батько якого успішно продовжує працювати у так званій «ДНР». Юрій Дубревський залишився в окупованому Донецьку й очолює інститут фізичної культури і спорту.

Наприкінці липня він подав одразу дві декларації за 2018 та 2019 рік. Їх зміст не дуже суттєво відрізняється, але незрозуміло, чому перший документ не було подано у зазначені строки. 

Так, у декларації за 2019 рік Олексій Дубревський зазначив чотири квартири, дві з яких розташовані у Донецьку, а також одну орендовану кімнату від ПАТ "Запоріжсталь". В автопарку в.о. директора запорізького аеропорту дві автівки - власна та службова (Skoda Superb 2006, Skoda Octavia 2015). 

За минулий рік Олексій Юрійович заробив 251 тис. грн. Натомість, дружина отримала 26 тис. грн соціальної допомоги.  Однак грошові збереження у родини набагато більші - 275 тис. грн, 80 тис. доларів (приблизно 2,217 млн грн) і 10 тис. євро (приблизно 326 тис. грн). 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии