Пенсіонерка подарувала запорізькій судді позашляховик за 1 млн грн

Пенсіонерка подарувала запорізькій судді позашляховик за 1 млн грн

2019 рік для запорізьких пенсіонерів був як ніколи багатий на врожай.

Так, у реєстрі НАЗК ми знаходимо вже не перший випадок дарування автівок, вартістю понад мільйон гривень своїм рідним.

Актуально: Матір подарувала запорізькому рятувальнику новенький BMW X5

Читайте також: Родина прокурора Куценко виживає завдяки "грошовитій" тещі

Так, у декларації за 2019 рік суддя Заводського районного суду м. Запоріжжя Нінель Марченко задекларувала право керування транспортним засобом TOYOTA Prado, 2019 року випуску, вартістю 1 053 950 грн.

Право власності на елітний позашляховик належить матері судді - 75-річній Галині Марченко, на даний час ми не знайшли фактів, які підтверджують спроможність пенсіонерки придбати автівку, вартістю понад 1 мільйон гривень.

На сайті офіційного дилера Toyota в Україні ми з’ясували, що мати судді, ймовірно, придбала позашляховик Toyota Land Cruiser Prado, з двигуном об’ємом 4 літри, автоматичною коробкою передач у комплектації  Comfort.

Схема із літніми родичами незрозуміла. До слова, сукупний розмір отриманого доходу, задекларований  Нінель Марченко у 2019 році, складає 1 671 652 гривень, з них 595 578 грн - заробітна плата отримана за основним місцем роботи, 826 074 грн - страхові виплати та 250 000 грн - гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовими правочинами.

Чоловік судді Артур Куліш займається бізнесом, є власником ТОВ «Запорізький завод будівельних сумішей», ТОВ «Чарівна садиба-юа» та ТОВ «Лазер», відповідно теж має певний дохід, який з невідомих причин не вказаний у декларації судді за 2019 рік.

Як бачимо, Нінель Марченко у 2019 році мала відповідний дохід для самостійного придбання транспортного засобу Toyota Land Cruiser Prado, без допомоги матері-пенсіонерки.

Для довідки:

У листопаді 2018 року службова особа ТОВ «ЗТМК» пропонувала хабар у розмірі 50 тисяч доларів судді Заводського райсуду Нінель Марченко за винесення Володимиру Сиваку виправдувального вироку. Про це суддя Марченко Н.В. повідомила до Вищої ради правосуддя, а також звернулась до СБУ. Сивак і в.о. директора ДП «Запорізький титано – магнієвий комбінат» підозрюються у розтраті 492 млн грн, які надійшли від «Толексіс Трейдінг Лімітед» Дмитра Фірташа для технічної модернізації державного комбінату. У 2016 році Корольков вилетів на Кіпр, в Україну не повернувся й перебуває у розшуку.

29.05.2019 року Заводський районний суд м. Запоріжжя у складі: головуючого судді: суддів: Яцуна О.С. Марченко Н.В., Сінєльніка Р.В.  визнав Сивака Володимира Вікторовича невинуватим та виправдав на підставі п. 3 ч.1 ст. 373 КПК України, за недоведеністю стороною обвинувачення, що в діях обвинуваченого Сивак В.В. є склад кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии