Піар-батл: ЗОДА та міськрада присвоюють собі рятування бібліотеки

Піар-батл: ЗОДА та міськрада присвоюють собі рятування бібліотеки

Навколо обласної бібліотеки для юнацтва досі точиться боротьба. Організація знаходиться під загрозою приєднання до ЗОУНБ, та нещодавно представники міської ради оголосили про можливість "рятування" бібліотеки. Піар-хід не вдався, адже у Запорізькій ОДА перетягнули ковдру на себе.

Під час свого брифінгу перший заступник голови ЗОДА Іван Федоров зазначив, що саме облдержадміністрація звернулась до міської ради з клопотанням, у якому попросила взяти на баланс Запоріжжя обласну бібліотеку для юнацтва.

Однак кілька днів тому на сайті Запорізької міської ради з'явилось повідомлення про те, що Володимир Буряк запропонував зберегти бібліотечний заклад, підпорядкувавши його місту. У ньому немає жодної згадки про клопотання, та загалом про причетність облдержадміністрації до процесу.

Нагадаємо, що нещодавно на сторінці голови Центру мистецтв "Арт-Простір" Ігоря Гармаша з'явився лист-звернення до депутатів обласної ради з проханням не припиняти роботу КЗ "Запорізька обласна бібліотека для юнацтва".

Відповідне звернення підписали Роман Акбаш, В'ячеслав Зайцев, Валентин Терлецький та ін. Однак не тільки запорізькі діячі об'єдналися навколо проблеми. "За" продовження діяльності закладу виступили письменники Сергій Жадан, брати Капранови та Анастасія Мельниченко, голова Київської організації Національної спілки письменників України Марія Морозенко, а також українська легкоатлетка Марія Помазан.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии