Підрядна компанія вже виконує підготовчі роботи до будівництва запорізьких мостів

Підрядна компанія вже виконує підготовчі роботи до будівництва запорізьких мостів

У Запоріжжі ведуть підготовчі роботи до будівництва мостів. Наразі турецька компанія-підрядник вже облаштовує виробничий майданчик.

Турецький підрядник вже будує тимчасове житло для своїх співробітників та монтує будівельні крани. Зазначається, що пріоритетним завданням на 2020 рік є зведення першої, другої, третьої четвертої, п’ятої споруд верхньої частини автомагістралі через Дніпро.

Як зазначає керівник обласної Служби автомобільних доріг Андрій Івко, наразі 25 працівників вже змонтували два 50-тонних крана, ще два крани приїдуть з Одеси до кінця тижня (130 та 220 тон). Службою вже сформовано весь пакет необхідних документів, направивши їх до ДАБІ

Співробітники турецької компанії дослідили стан надводних і підводних конструкцій довгобуду, виявивши незначні пошкодження металу. Відповідні зауваження були внесені до тендерної документації для їх подальшого усунення.

За словами інженера компанії "Онур", старі конструкції не потрібно замінювати, адже те, що вони пролежали певний час, не впливає на їхню міцність.

Наразі держава виділила 1,25 млрд грн. на будівництво. Роботи виконуватимуть близько 600 фахівців, повідомляють ЗМІ.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии