Півмільйона зарплатні та автопарк: що приховує декларація заступника запорізького мера?

Півмільйона зарплатні та автопарк: що приховує декларація заступника запорізького мера?

Не секрет, що керівний апарат будь-якої установи вміє заробляти кошти, не дивлячись на способи, до яких необхідно звертатись. У Запорізькій міськраді теж не з чуток знають про високий заробіток. Особливо, це стосується людей, наближених до міського голови.

Сьогодні поговоримо про заступника запорізького мера Володимира Волобуєва, який задекларував багато чого цікавого.

Оскільки у посадовця є дружина, дочка та падчерка, все майно розділено між членами родини.

Так, у власності сім'ї знаходиться три квартири, дві з яких розташовані у Макіївці Донецької області, дачний будинок, земельна ділянка та гараж. Крім того, заступник мера користується кімнатою, якою володіє ПАТ "Запоріжсталь".

Подружжя має у власності чотири автівки, та користується ще одним транспортним засобом - Kia Sportage 2016, Daewoo Matiz 2010, Kia Sportage 2019, Ravon R2 2019.

 

 

У 2019 році на посаді заступника голова Володимир Олександрович отримав півмільйона гривень заробітної плати, а також пенсію у розмірі 36,7 тис. грн. Також чиновник задекларував дохід від відчуження рухомого майна на загальну суму 507,7 тис. грн. Натомість, дружина Волобуєва минулого року отримала 104 тис. грн заробітної плати, а падчерка - 120 тис. грн аліментів.

Всі ці доходи плавно переросли у грошові збереження, яких у родини чиновника чимало. Загальна сума усіх коштів, що зберігають у готівці - 440 тис. грн, а на банківських картках - 13,7 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии