Подвійна плата за тепло, шлях від "запоріжсталівця" до "урядовця" та багачі регіону: підсумки дня

Подвійна плата за тепло, шлях від 'запоріжсталівця' до 'урядовця' та багачі регіону: підсумки дня

Про найголовніше 3 лютого.

Нардеп Сергій Мінько піклується, аби мелітопольці сплачували за тепло вдвічі більше підконтрольній йому фірмі

Наша редакція хоче висвітлити діяльність, кого підтримав український електорат на виборах до Верховної Ради. І сьогодні розповімо про народного депутата із Запорізької області Сергія Мінька. (Читати)

«Музикант вже вмирає, а пальці все грають»: мільйонні статки мера Енергодару - Павла Музики

Енергодар – місто, яке славиться найбільшою в Європі атомною електростанцією, його мешканці сплачують копійки за електроенергію, безкоштовно отримують кваліфіковану медичну допомогу, адже тут побудовано розвинутий медичний центр, який був обіцяний через розташування сухого сховища відпрацьованого ядерного палива, його можна було б назвати раєм на землі, якби все вище перераховане було правдою, ну крім найбільшої атомної. (Читати)

Офіс Генпрокурора обвинуватив запорізького експоліцейського у хабарництві

Представники Офісу Генпрокурора направили обвинувальний акт до суду стосовно колишнього запорізького правоохоронця.  Так, за наявною інформацією, 28 січня прокурори направили до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника Пологівського відділу поліції ГУНП у Запорізькій області, який схилив підлеглого до одержання неправомірної вигоди. (Читати)

Ексгендиректор "Запорожсталі" займе «крісло» у Міністерстві України?

Перші люди країни Володимир Зеленський та Олексій Гончарук серйозно зайнялись переформатуванням Уряду, як анонсовувалось, планується створення нових міністерств, а саме: промисловості, інвестицій, сільського господарства і окупованих територій. Очільником одного з них може стати Ексгендиректор "Запорожсталі" – Ростислав Шурма. (Читати)

«Хто хоче стати мільйонером?»: у Запоріжжі та області нарахували 198 багачів

Як зазначає обласна податкова служба, наразі в регіоні налічується 198 гривневих мільйонерів, які у сумі отримали 1,9 мільярдів гривень. Із чималого доходу «лимонники» заплатили у бюджет 150 мільйонів та 19,2 мільйона військового збору. (Читати)

Запорізькі депутати призначили відповідальним за виконання рішення звільненого посадовця

На сесії Запорізької міської ради стався цікавий парадокс. Депутати призначили відповідальним за виконання рішення щодо підприємства, яке буде займатися збиранням та перевезенням побутових відходів у Запоріжжі, на вже звільненого заступника міського голови. (Читати)

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии