Приватизовані підприємства, хто спонсор ялинки та Леся Українка у Запоріжжі: підсумки дня

Приватизовані підприємства, хто спонсор ялинки та Леся Українка у Запоріжжі: підсумки дня

Найголовніше за 18 грудня

Верхівка Запорізької обладміністрації демонструє подвійні стандарти

У попередній публікації ми розповідали, що очільник Запорізької ОДА Віталій Туринок перед Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком ініціював здійснення позапланових перевірок з питань дотримання вимог природоохоронного законодавства всіх головних підприємств Запорізької області. За нашою інформацією, у направлений на адресу Прем’єр-міністра України перелік потрапили бізнесмени, які 7 грудня під час проведення Благодійного вечора, перерахували благодійні внески на розрахунковий рахунок БФ «Бутидобру», який очолює дружина Дмитра Попова, власника компаній «Золотий вік» та ПП «Ломбард партнер», з неофіційних джерел виданню «Факти Запоріжжя» відомо, що Віталія Туринка на посаду голови області прилаштував саме він. Більше тут.

Опитування: чи влаштовує містян запорізька влада?

Місцеві вибори вже незабаром, запоріжанам треба проголосувати свідомо та неупереджено, адже на найближчі 5 років ми обираємо майбутнє нашого міста. Але з яким бекграундом Запоріжжя залишає нинішня влада, постає велике запитання. Більше тут.

Запорізька влада відмовила у розгляді петиції проти забудови на Великому Лузі

Новина про рішення Запорізької міської ради від 30.10.2019 № 37/65 ТОВ «Глобал 2018» надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення (зміна цільового призначення) земельної ділянки по вул. Ленській, 34 для розташування житлової котеджної й блокованої забудови та подальшої передачі її в оренду викликало супротив громадян. За нашою інформацією, міська влада через кулуарні домовленості із бізнесом, не винесла на сесію міськради та приховала від розгляду депутатів питання щодо доцільності забудови території колишнього піонерського табору «Орлятко», що знаходиться на березі Дніпра та є зоною рекреації. Так, в негласний спосіб було віддано комунальну власність на забудову компанії Володимира Кальцева. Більше тут.

За чий кошт встановили ялинку на головній площі Запоріжжя?

Запоріжжя готується до новорічних свят. Так, головну ялинку урочисто відкриють 19 грудня - в день Святого Миколая. В цьому році прийняли рішення про встановлення штучної ялинки, що дозволить використовувати її багаторазово. В ОДА запевняють, що не витратили на ялинку ані копійки бюджетних грошей, це подарунок мецената, ім'я якого поки в облдержадміністрації тримають в таємниці. Більше тут.

16 запорізьких підприємств підлягають приватизації у 2019-2021 роках: перелік

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України оприлюднило Перелік об'єктів державної власності, які підлягають приватизації у 2019 - 2021 роках.У переліку 975 підприємств, серед яких "Одеський припортовий завод", "Донбасенерго" і "Центренерго". У Запоріжжі та області підлягають приватизації 16 підприємств. Більше тут.

Залізничну станцію "Запоріжжя-2" відвідала Леся Українка

Понад 100 річну історію має всім відома залізнична станція «Запоріжжя-2», але мало хто цікавився, які часи «пережила» будівля, нащо була збудована та чим «живе» наразі. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии