Понад 5 мільйонів і новенька Audi: що містить декларація Міністра родом із Запорізької області

Понад 5 мільйонів і новенька Audi: що містить декларація Міністра родом із Запорізької області

Мешканці Запоріжжя доволі часто демонструють свої професійні таланти та переходять на вищі посади. Таким став і ІТ-підприємець із Василівки, діставшись крісла Міністра цифрової трансформації. У свої 29 років він володіє мільйонними статками, веде активний бізнес та "діджиталізує" всю Україну.

Уродженець Василівського району та випускник Запорізького національного університету Михайло Федоров у 2019 році був обраний народним депутатом. Однак, після призначення на посаду Міністра цифрової трансформації, він склав депутатські повноваження і з головою поринув у світ "комп'ютеризації". І варто зазначити, що справи у Михайла Альбертовича пішли дуже непогано. Вже на початку декларації можна побачити "червоний прапорець", що свідчить про володіння Міністром заощадженнями у розмірі понад 5 млн грн.

Отже, серед нерухомості у власності Михайла Федорова знаходиться житловий будинок та дві квартири, які орендує. 

У серпні 2019 року Міністр придбав легкову автівку Audi Q8 2019 вартістю 2,096 млн грн.

Михайло Альбертович володіє ТОВ "СММ Студіо", а також має корпоративні права у ТОВ "5 служба" та ТОВ "Стадімір". Крім того, йому належить 50% торгової марки "Некстедо".

Дохід віцепрем'єр-міністр України у 2019 році становив 4,69 млн грн за зайняття підприємницькою діяльністю, 35 тис. грн заробітної плати у ТОВ "СММ Студіо", 222 тис. грн зарплатні від Господарсько-фінансового департаменту секретаріату КМУ, 31 тис. грн додаткового блага від партії "Слуга народу". Натомість, дружина Михайла Федорова також отримала дохід від зайняття підприємницької діяльності у розмірі 60 тис. грн.

"На руках" подружжя тримає 7,715 млн грн. Однак, на банківських картках у родини зберігається ще понад 440 тис. грн.

Михайло Альбертович керує не лише бізнесом, але й громадськими організаціями. Так, він є директором ГО "Команда Зеленського" та керівником ГО "ЦРМП "Актив".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии