Популяризувати Запорізький курорт будуть через мобільний додаток

Популяризувати Запорізький курорт будуть через мобільний додаток

У курортному місті Бердянська Запорізька область, в мерії ініціюють розробку мобільного туристичного додатку «Твій Бердянськ». Повідомляє «Бердянськ 24».

Програма розвитку туризму та популяризації туристичного потенціалу міста Бердянська на 2020 рік передбачає розробку спеціального мобільного додатку. Фінансування програми становить - 1,5 мільйони гривень. На розробку самого мобільного додатку планується виділити  - 150 тисяч гривень.

«Твій Бердянськ» буде підтримуватись операційними системами iOS та Android, ткож планується, що в цьому додатку буде розміщено інформацію про місто, готельні комплекси, які є офіційними платниками податків, розважальні центри, перелік заходів, які відбуватимуться в місті тощо. Очікується що мобільний додаток запрацює літом 2020 року.

Загалом популяризувати Бердянськ, як центр туристичного відпочинку планується шляхом реалізації туристичних заходів, участь у міжнародних туристичних виставках,через поліграфічні матеріали, виготовлення продукції з символікою міста, прес-туру та багато іншого.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии