Школа за 43 мільйони, "провальна" закупівля апаратів ШВЛ і родинні подарунки чиновників: підсумки дня у Запоріжжі

Школа за 43 мільйони, 'провальна' закупівля апаратів ШВЛ і родинні подарунки чиновників: підсумки дня у Запоріжжі

Про найцікавіше 19 березня.

"Велике будівництво": у Запорізькій області на ремонт школи виділили 43 мільйони

У межах старту державної програми "Велике будівництво" чимало об'єктів інфраструктури підлягають капітальному ремонту. Серед них - одна зі шкіл Запорізької області, на яку місцевий та державний бюджети готові виділити 43 млн грн. (Читати)

Реакція бізнесменів та політиків на коронавірус

Під час глобальної проблеми всі країни повинні консолідуватися і допомагати один одному, заявив посол КНР і запропонував гуманітарну допомогу Україні. Китайська народна республіка, звідки по світу пішов коронавірус COVID-19, запропонувала Україні екстрену гуманітарну допомогу для подолання епідемії. (Читати)

Закупка апаратів штучної вентиляції для легенів може завершитись фіаско?

Ковид-19 йде до України. Оголошено карантин. Надія на те, щоб якомога менша кількість людей захворіла. Так от, Запорізька область планує закупити апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ). Адже однією з основних проблем наразі – недостатня кількість апаратів штучної вентиляції легень. У зв’язку з чим Кабінет Міністрів України та місцеві органи влади виділили додаткові кошти на закупівлю апаратів ШВЛ.

Неймовірно дорогі подарунки для запорізької чиновниці від її родичів

Так, у рубриці «#задекларовані та щасливі» розповімо про щасливу володарку NISSAN QASHQAI, яку придбали чиновниці її матір-пенсіонерка. (Читати)

Як підлаштовується запорізький бізнес під карантин

Поки в Україні тривають карантинні заходи - бізнес намагається підлаштуватись під сьогоднішні реалії. Українці отримують десятки рекламних повідомлень, як ті чи інші продукти або сервіси допоможуть їм захиститися від вірусу. Закриті ресторани, торгові центри і кінотеатри, скасовані сотні подій і відправлені у відпустки працівники - через це підприємці мають проблеми. Втім, український бізнес це не лякає. Так, запорізька платформа знайшла вихід із ситуації. (Читати)

Іван Федоров пересувається на автівці мелітопольського бізнесмена?

Останнім часом фігура першого заступника голови ЗОДА Івана Федорова під нашою пильною увагою. І як виявляється не дарма. Так, пан Федоров подав декларацію до НАЗК за минулий рік. Звісно, без родзинок не обійшлось. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии