"Слуга народу" відмовився вшанувати пам'ять загиблих на Майдані?

'Слуга народу' відмовився вшанувати пам'ять загиблих на Майдані?

Під час засідання депутатів у Верховній Раді оголосили хвилину мовчання в пам'ять загиблих на Майдані. Проте один із нардепів фракції "Слуга народу" демонстративно не встав зі свого крісла.

На відеозапису з парламенту видно, що під час того, як у Верховній Раді оголосили хвилину мовчання в пам'ять загиблих на Майдані, Максим Бужанський не встав. Та згодом народний депутат пояснив свій вчинок.

"Я бачив кілька дописів, вони абсолютно брехливі, я поясню чому. На сьогоднішнє відео накладені учорашні слова Стефанчука. Вчора віце-спікер парламенту виступив і запропонував вшанувати пам’ять всіх загиблих на Майдані. Я встав разом з усіма, звісно. Я сумую за всіма загиблими. Сьогодні віце-спікер від БЮТ запропонувала вшанувати пам’ять однієї частини загиблих. Я категорично проти такого підходу", - заявив депутат.

Нагадаємо, що у період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько 100 осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии