Сморід паленої гуми: іспанський журналіст оцінив екологію Запоріжжя

Сморід паленої гуми: іспанський журналіст оцінив екологію Запоріжжя

У Європі вже вважають Запоріжжя "старим промисловим містом"

Мешканці Запоріжжя вже звикли до "букету" ароматів та складної екологічної ситуації у місті: мабуть, з початку року заводи зупинялися та переставали чадіти лише один раз – коли до міста приїжджав із візитом президент України Володимир Зеленський. Але як сприймають місто іноземці?

Так, запорізький активіст Олексій Стояновський у якості прикладу відношення європейців до Запоріжжя опублікував у своєму Facebook витяги з іспанської спортивної газети AS, репортер якої висвітлював матч "Зоря" – "Еспаньол" на стадіоні "Славутич-Арена".

"Репортер, повернувшись до Іспанії, повідомив, що "старе промислове Запоріжжя" зустріло їх "сморідом паленої гуми". Іспанці потрапили «в іншу епоху» наче на машині часу! Вдячний репортеру за відвертість. Іноземні гості нашого міста переважно занадто чемні, і нам та чемність не на користь. Шкода лише, що ніхто не підказав гостю, кому він мав подякувати за такий унікальний як для Іспанії досвід", – обурився Стояновський.

На його думку, у ситуації винні робітники підприємств із групи "Метінвест", у яких фільтри на заводах вмикаються тільки або під час фестивалей "Запоріжсталі", або під час візиту президента.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии