Співробітника запорізької СБУ спіймали на хабарі

Співробітника запорізької СБУ спіймали на хабарі

Київське управління Державного бюро розслідувань викрили заступника начальника одного з відділів Управління Служби безпеки України в Запорізькій області та заступника начальника одного з управлінь Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях за фактом вимагання та одержання 800 тисяч гривень хабара.

Так було встановлено, що правоохоронці вимагали із суб’єктів господарювання грошову «винагороду» за не скоєння перешкод у роботі підприємців, під час підписання актів приймання робіт, чим затягували терміни розрахунків з їх виконавцями.

Таким чином, з одного із підприємців, посадовці СБУ вимагали та одержали 800 тисяч гривень, за безперешкодне перерахування коштів за виконані роботи на замовлення держпідприємства, сума «відкату» становила 15%.

Сьогодні, 24 лютого, ДБР вдалось затримати так званих правоохоронців,на отримані другої частину хабара у розмірі - 550 тисяч гривень.

У разі доведення привини, правоохоронцям загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии