Судове засідання щодо перейменування запорізької вулиці перенесли

Судове засідання щодо перейменування запорізької вулиці перенесли

20 грудня у судовій залі адміністративного суду мали розглянути справу щодо перейменування вулиці Сергія Синенка. Автором відповідного позову став голова ГО "Полк Перемоги" Андрій Іванов.

Раніше очільник громадської організації Андрій Іванов подав позов до Запорізької облдержадміністрації щодо перейменування вулиці Сергія Синенка на Кремлівську. За його словами, попередня назва вулиці не входила до переліку назв, які підлягали декомунізації у 2016 році.

Як зазначив начальник управління комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА Олександр Зубченко, судове засідання засідання відкладено до кінця січня 2020 року. За цей час Ураїнський інститут національної пам'яті має надіслати роз'яснення: "чи підпадає цей топонім під обмеження, визначені Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) режимів в Україну та заборону пропаганди їхньої символіки".

Зазначимо, що рішення про перейменування вулиці на честь Героя Небесної сотні Сергія Синенка ухвалено у ЗОДА 19 травня 2016 року. Лідер запорізького «Автомайдану», наш земляк Сергій Синенко був спалений у власній автівці на кордоні Дніпропетровської та Запорізької областей 13-го лютого 2014 року. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии