Телеведуча із Запоріжжя Яніна Соколова розповіла про рідне місто

Телеведуча із Запоріжжя Яніна Соколова розповіла про рідне місто

У новій серії "Амбассадор" від проєкту Ukrainer глядачі побачили козацьке місто. Разом із засновником проєкту Богданом Логвиненко відома телеведуча Яніна Соколова демонструвала глядачам місто Запоріжжя.

Яніна зізналася, що з Запоріжжям у неї пов'язано багато крутих спогадів і тут живуть сильні духом люди, хоча ідеологічно це не її місто, але дуже його кохає та дякую.

Яніна народилася в Заводському районі, а дитинство провела в районі Сталеварів. Саме з двору свого дитинства Яніна почала знайомство з Запоріжжям.

Місто автори проєкту вирішили показати через людей, які його змінюють. Знімальна група побувала у волонтерському центрі "Солдатський привал", відвідала  міський центр дитячої та юнацької творчості. У центрі Яніна познайомилася із запорізьким екскурсоводом Романом Акбашем, екоактивісткою Іриною Піроговою та Олександром Костенко. Завершилася серія поїздкою телеведучої на катері до Хортиці.

За словами Яніни Соколової: "тут мешкають дуже рішучі люди, але коли це стосується питань натяку місцевої влади на зміни, то включається ментальна риса: «Треба мовчати, тому що буде гірше, а краще взагалі не буде. Краще було в Радянському Союзі".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии