У Кабміні детально пояснили правила пом'якшення карантину

У Кабміні детально пояснили правила пом'якшення карантину

Карантин в Україні продовжується, та вже з 11 травня починають діяти певні пом'якшення. В Уряді детально описали умови поступового зняття обмежень та зазначили повний перелік дозволених і заборонених дій.

Відповідний документ оприлюднено на офіційному порталі Кабінету Міністрів.

Так, відповідно до постанови, з 11 травня в Україні дозволять працювати закладам громадського харчування на майданчиках просто неба (літніх майданчиках), але за умови, що столики там будуть розміщені на відстані не менше ніж півтора метра один від одного. За одним столом закладу можна буде розміщувати не більше як двох клієнтів без урахування дітей віком до 14 років. 

Також з наступного понеділка дозволять відвідувати дитячі та спортивні майданчики. Запрацюють стоматологічні клініки, музеї, історико-культурні заповідники. 

Окрім цього уряд дозволив працювати підприємствам і установам, які забезпечують науково-тренувальний процес спортсменів національних збірних, а також діяльність психологів, адвокатів, нотаріусів та аудиторів.

З 11 травня запрацюють підприємства у галузі засобів масової інформації, зокрема точок продажу преси, друкарень, редакцій, логістичних підприємств у сфері доставки паперу та друкованих видань.

Також з наступного понеділка в Україні можна буде знімати кіно за умови обмеження кількості осіб до 50 людей, а ще проводити в театрах, цирках, концертних організаціях, художніх колективах тренування та інших заходи, які не передбачають одночасної присутності більш ніж 50 осіб та без глядачів.

Натомість, забороненими досі залишаються: фудкорти та зони розваг у ТРЦ, кінотеатри й театри, громадський транспорт без перепустки, транспортне та авіасполучення, спортзали та фітнес-центри, навчальні заклади.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии