У МОН назвали етапи вступної кампанії та їх дати

У МОН назвали етапи вступної кампанії та їх дати

У Міністерстві освіти і науки назвали дати вступної кампанії у заклади вищої освіти на бакалавра та магістра. Так, усю процедуру перенесли на місяць вперед.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства.

Так, вступна кампанія на основі атестата про повну загальну середню освіту розпочнеться 1 серпня, прийом документів та заяв триватиме з 13 по 22 серпня (для вступників за результатами ЗНО), а також до 16 серпня для тих, хто складатиме вступні іспити у ЗВО.

Творчі конкурси для претендентів на місця держзамовлення заплановано на 1-12 серпня. Подача вступниками документів для зарахування триватиме до 31 серпня, при цьому надання рекомендації для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня. 

Зарахування вступників на бюджет триватиме до 5 вересня, а на контракт - до 30 вересня.

Крім того, цьогоріч вступники матимуть можливість подати оригінали документів поштою. У зв'язку з цим інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування збільшили до 5 днів. Сканкопії абітурієнти зможуть надсилати електронною поштою, наклавши на них електронний підпис.

Натомість, реєстрація вступників на складання ЄВІ та ЄФВВ триватиму з 12 травня по 5 червня онлайн. Іспити ж проводитимуться 1 та 3 липня. Зарахування магістрів на бюджет триватиме до 11 вересня.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии