У Запоріжжі член однієї із партій пропонує ліквідувати пішохідні переходи

У Запоріжжі член однієї із партій пропонує ліквідувати пішохідні переходи

Член партії «Порядок» Володимир Головешко, звернувся до користувачів соціальної мережі із пропозицію вирішення ДТП на пішохідних зонах.

Так, пан Головешко запропонував доволі просту та зрозумілу схему, аби запоріжани не страждали від неуважних водіїв та не ставили під загрозу своє життя коли переходять дорогу у встановленому місті – на «зебрі», їх просто треба скоротити, або зовсім прибрати, до прикладу привів перехід у Вознесенівському районі.

«Между улицами Якова Новицкого и площадью Фестивальной. На этом пешеходном переходе очень часто происходят дорожно- транспортные происшествия на которых страдают пешеходы и случаются аварии. Есть такие переходы, где угрозы больше чем пользы, и на мой взгляд, это один из таких переходов. Согласно ДБН пешеходные переходы в городах, на магистральных трассах общегородского значения должны быть не менее 300 метров друг от друга. До регулируемого переходного перехода на Якова Новицкого меньше 200 метров, до подземного пешеходного перехода на Фестивальной - 150 метров. Поэтому считаю что этому пешеходному переходу здесь не место»,- повідомив чоловік.

Нагадаємо, Володимира Головешко був помічником народного депутата Олександра Пеклушенка, переконаного «регіонала», який збирався «вмерти з партбілетом Партії регіонів» і, зрештою, вкоротив собі віку. Також чоловік був радником екс-губернатора Віталія Туринка, однак з годом склав повноваження.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии