У Запоріжжі планують витратити мільйон на ремонт доріг на кладовищах

У Запоріжжі планують витратити мільйон на ремонт доріг на кладовищах

Система електронних закупівель щодня наповнюється тендерами, не звернути увагу на які доволі важко. Сьогодні мова піде про не менш цікаву закупівлю - проведення ремонту доріг на кладовищах у місті.

Так, КП "Спеціалізоване комунальне підприємство "Запорізька ритуальна служба" оголосило тендер на виконання ремонту доріг на кладовищах м. Запоріжжя. Про які саме кладовища йде мова - у тендерній документації не зазначено.

Подання тендерних пропозицій триватиме до 13 липня, аукціон відбудеться наступного дня. Очікувана вартість виконання послуг - 1,083 млн грн.

За умовами закупівлі, до 31 грудня поточного року за цю суму майбутній підрядник зобов'язується виконати наступні роботи:

  • - знімання асфальтобетонних покриттів дороги;
  • - улаштування покриття, ямковий ремонт доріг;
  • - перевезення сміття;
  • - обробка стиків;
  • - послуги з утилізації відходів.

Нагадаємо, що раніше комунальне підприємство замовило реконструкцію кладовища Святого Миколая в одному з сіл Запорізького району. Вартість робіт оцінили в 8 млн грн, але згодом торги було скасовано. Після цього закупівлю знову оголосили. Переможцем тендеру стало ТОВ "БК "Карат", яке погодилося виконати послуги за 7,555 млн грн. 

Загалом фірма отримала 31 перемогу у відкритих торгах на загальну суму майже 19 млн грн. Зокрема, 3 замовлення підприємство отримувало від спеціалізованого КП "Об'єднана житлово-комунальна, побутова та ритуальна служба" Широківської громади. Також фірма виконувала послуги з ремонту будівель Запорізької районної ради.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии