У Запоріжжі планують забудувати частину Південного району

У Запоріжжі планують забудувати частину Південного району

У Запорізькій міській раді надали згоду на розроблення детального плану частини території кварталу №3 Південного району.

Про це йдеться у проєкті рішення на офіційному порталі міськради.

Так, розробка плану стосується території, обмеженої вул. 40-річчя Перемоги, вул.Водограйною та внутрішньо квартальним проїздом. Замовником розроблення Детального плану було визначено уповноважений орган з питань містобудування та архітектури - Департамент архітектури та містобудування. 

Департамент архітектури та містобудування зобов'язується організувати розроблення детального плану, забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті. Варто відзначити, що фінансування розроблення детального плану здійснюватимуться за кошт джерел, не заборонених законом. Однак про які саме джерела йде мова - у документі не зазначено.

Крім того, у проєкті рішення не вказано, що саме планують зробити на зазначеній території. Наразі ми звернулись до міської ради з проханням пояснити деякі пункти документа, тож подробиці повідомимо після отримання відповіді.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии