У Запоріжжі розслідують справу про видачу пільгових кредитів

У Запоріжжі розслідують справу про видачу пільгових кредитів

Співробітники поліції зазначають, що запорізьке управління “Держмолодьжитла” перераховувало подекуди більше коштів на кредити, ніж отримували позичальники. 

Про порушення мова йде в судовій ухвалі.

Так, слідчі направили до Жовтневого районного суду Запоріжжя клопотання з проханням продовжити строки розслідування справи про надання пільгових кредитів запорізьким управлінням “Держмолодьжитла”.

Як зазначають ЗМІ, у квітні минулого року управління перерахувало позичальнику 751,7 тис. грн, але позичальник отримав 536,8 тис. грн. Правоохоронці дійшли висновку, що посадові особи управління перерахували грошові кошти в розмірі 214,9 тис. грн, чим було завдано істотних збитків державі. Схожим чином було видано щонайменше 17 кредитів.

Місяць тому було додатково скеровано запити до райадміністрацій міста щодо отримання інформації про перебування на квартирному обліку власників пільгових кредитів. Розслідування справи продовжили до лютого 2021 року.

Нещодавно ми писали про те, що Запорізька міська рада розгляне програму забезпечення молоді міста житлом на 2020-2024 роки, за якою з місцевого бюджету планують виділити кошти на пільгові кредити для придбання житла. Згідно з програмою, у поточному році на позики мають спрямувати 100 млн грн. При цьому, загальні витрати становитимуть 1,6 млрд грн.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии