У Запоріжжі стартує масштабний творчий фестиваль "Zorepad – 2019"

У Запоріжжі стартує масштабний творчий фестиваль 'Zorepad – 2019'

Вже наступного тижня розпочинаються зональні етапи найбільшого у Запорізькій області молодіжного творчого фестивалю «Zorepad – 2019». Містом-першовідкривачем 28- ого сезону фесту стане Бердянськ.

Цей масштабний проект було започатковано ще 1991 року з метою просування та почесного відзначення талановитої молоді нашого регіону. За ці роки сотні музикантів, молодих співаків, танцівників, акторів та артистів циркового жанру закарбувалися у його історії. Володимир Артемьев, людина, якій належить ідея організації фестивалю, виховав не одного випускника «Зорепаду», серед яких Олександр Панайотов, Тетяна Недєльська, Олена Кучер (Alyosha), Василь Лагай та Вадим Федоров (дядя Вадя).

Організатори сподіваються, що цей рік також стане рясним на нові зірки Запорізької сцени! Заявки чекають від артистів вокального, розмовного, циркового, хореографічного та інструментального жанрів. Серед нововведень – номінації у жанрі діджеінгу, а також музичні гурти, які будуть пріоритетними для відбору.

Щороку старт відбору учасників відбувається на зональних обласних турах, і команда ЗОЦМ, разом із членами журі, серед яких лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів, представники Запорізької обласної асоціації естрадного мистецтва України, сучасні виконавці та режисери, протягом цього жовтня завітають до міст регіону, аби зустрітися з місцевими талантами, повідомляє прес-служба ЗОЦМ.

Загалом, відбіркові тури відбудуться у наступні дати:
02.10 – м. Бердянськ, ПК «Нафтохімік»
04.10 – м. Пологи, ПК «Гірняк»
07.10 – м. Енергодар, ПК «Сучасник»
09.10 – для виконавців м. Запоріжжя, ПК «Орбіта»
10.10 – м. Мелітополь, актова зала ТДАТУ

15.10 – м. Токмак, Міський палац культури
16.10 – м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49, ЗОЦМ, для виконавців Запорізького,
Вільнянського, Новомиколаївського р-н.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии