У Запоріжжі створили комісію для розслідування стосовно директора КП "Дубовий гай"

У Запоріжжі створили комісію для розслідування стосовно директора КП 'Дубовий гай'

У зв’язку з нещасним випадком, що стався на території парку "Дубовий гай", міськрада створила спеціальну комісію для розслідування. Крім того, запорізький голова розпорядився виділити родині загиблої матеріальну допомогу.

Про це стало відомо з документів на офіційному порталі Запорізької міської ради.

Так, у зв'язку з нещасним випадком, що стався у "Дубовому гаю" 8-го березня, Володимиром Буряком було доручено провести службове розслідування стосовно директора комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай» Комаренка Олега Григоровича. Варто зазначити, що відповідальним за комісію став директор Департаменту інфраструктури та благоустрою - Владислав Коноваленко, який відповідає за роботу комунальних підприємств. Невже саме цей посадовець має керувати розслідувальною справою?

Також до складу групи увійшли: начальник відділу договірноправових відносин департаменту інфраструктури та благоустрою Микола Кривоус, заступник начальника управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Крохмаль, заступниця начальника управлінняначальник відділу правової експертизи розпорядчих актів управління з питань правового забезпечення Ірина Маміч та начальника управлінняначальник відділу правової експертизи розпорядчих актів управління з питань правового забезпечення Максим Хитрик.

Також у міські раді було вирішено надати матеріальну допомогу родині дівчинки у розмірі 100 тисяч гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии