У Запоріжжі відбудеться суд над головою спілки підприємців

У Запоріжжі відбудеться суд над головою спілки підприємців

Завтра, 7 травня, у Запоріжжі відбудеться суд над головою спілки підприємців "Ніка" Лідією Кривенко. Очільницю звинувачують у порушенні карантинних заходів під час проведення автопробігу на підтримку запорізького бізнесу.

Як повідомляє один з учасників акції Юрій Хохлов, проти Лідії Кривенко було складено протокол про адміністративне порушення. Крім того, як повідомив Юрій Хохлов редакції "Факти Запоріжжя", організаторку акції почали лякати штрафом ще в будівлі Запорізької міськради, куди вона віднесла резолюцію з вимогами учасників автопробігу.

Керівниця спілки отримала протокол, складений за ст.44-3 КУпАП (порушення правил карантину).

Чи дійсно зазначені пред'яви мають юридичне підґрунтя - наразі невідомо. Можливо, такі дії пов'язані з протестами представників малого бізнесу в містах України. Учасники автопробігу запевняють, що не виходили з автомобілів та не створювали скупчення людей. 

В той час, коли на запорізьку активістку здійснюють тиск, бачимо, що заклади громадського харчування, приміром "Велюр" (належить депутату від фракції "СН" Миколі Тищенку) та гіпермаркет "Епіцентр" (зазначимо, мережа спеціалізується на продажу будматеріалів та товарів для будинку) впродовж всього карантину продовжував працювати.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии