У Запоріжжі відбувся пікет проти закриття Чернігівського психоневрологічного інтернату

У Запоріжжі відбувся пікет проти закриття Чернігівського психоневрологічного інтернату

Робітники Чернігівського психоневрологічного інтернату пікетували під стінами Запорізької обласної державної адміністрації.

Сьогодні, 4 листопада, на площі зібралися близько двадцяти співробітників «Чернігівського психоневрологічного інтернату». Мітингувальники вимагають від представників облради гарантійного листа, який би засвідчував, скасування прийнятого рішення про закриття закладу.

Як вказано в пояснювальній записці, причиною припинення діяльності закладу стали ряд порушень, зокрема, проблема з опаленням. Тому ЗОДА має на меті приєднати Чернігівський психоневрологічний інтернат до Преславського інтернату. 

Співробітники закладу, а також активісти, вважають рішення облради необґрунтованим. Через це рішення 121 дитина, вихованці інтернату, можуть втратити будинок в якому прожили багато років, а працівники закладу втратити робочі місяця.Саме тому вимагають гарантій, що інтернат працюватиме й надалі, а фірма-підрядник встановить новий котел.

Мітингувальники зібралися ще з дев'ятої ранку, але досі представники влади не вийшли поспілкуватися з людьми. Співробітники інтернату йти не збираються та чекатимуть подальших рішень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии