У Запоріжжя закуплять вакцини від серйозних захворювань

У Запоріжжя закуплять вакцини від серйозних захворювань

Міністерство охорони здоров'я закупило 363 400 доз вакцини проти кору, краснухи та паротиту, які передадуть у регіони України. Повідомляє "Репортер"

Потрібні вакцини були закуплені за рахунок державного бюджету Дитячим фондом ООН.

"Щеплення допомагає захиститися від багатьох хвороб, тому наша мета, щоб в кожному регіоні і в кожному пункті їх була достатня кількість. На замовлення МОЗ ми отримуємо чергову поставку вакцин проти кору, паротиту та краснухи. Ця партія вакцин дозволить продовжити планові щеплення дітям на 12 місяці життя і шестирічок. Також вакцини будуть використовуватися для реагування на спалахи кору, які проходять в Україні з 2017 року" - зазначила Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

Отримати вакцинацію можна безкоштовно у державних лікарнях або приватних,які мають укладений договір з Національною службою здоров'я України.

У минулому році в Запорізькій області зареєстровано 864 випадків кору, серед дорослих захворіли - 636 осіб, діти - 228. Випадки захворювання зареєстровані майже на всіх адміністративних територіях, крім Розівського і Чернігівського районів. Максимальна кількість хворих відзначено в містах області: Запоріжжі - 379; Мелітополь - 157; Енергодар - 54; Бердянськ - 44.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии