У Запорізькій області голові ОТГ повідомили про підозру

У Запорізькій області голові ОТГ повідомили про підозру

Селищному голові однієї з ОТГ Запорізького регіону повідомлено про підозру у безпідставному витрачанні більше 800 тис. гривень бюджетних коштів.  Мова йде про кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури у Запорізькій області.

За версією слідства,  наприкінці 2018 року посадовець уклав із фізичною особою - підприємцем кілька договорів про проведення повної реконструкції водозабору, яка не була проведена.  

Так, достовірно володіючи інформацією про те, що будівництво не завершене, а обсяг робіт, зазначений підрядником, не відповідає фактично виконаному об’єму, селищний голова не залучив фахівців технічного нагляду і підписав виготовлені та надані підрядником акти про повне виконання робіт. На  підставі цих документів підприємець отримав з бюджету 801 611 грн.

Наразі ПІБ селищного голови не зазначається.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває. Встановлюються інші службові особи, причетні до розкрадання бюджетних коштів. Санкція вказаних статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии