У Запорізькій області масова загибель птиці призвела до тимчасового закриття птахофабрики

У Запорізькій області масова загибель птиці призвела до тимчасового закриття птахофабрики

На птахофабриці "Зарічна", яка розташована у Гуляйпільському районі з початку березня почала гинути птиця. Вже тоді працівники птахофабрики помітили, що кури дивно поводяться і почали замертво падати з невідомих причин. Це призвело до масової загибелі птахів. 

На території підприємства провели чимало лабораторних досліджень, які не дали відповіді на питання, тому керівництво птахофабрики, прийняло рішення – здійснити технічну вибраковку існуючого поголів’я, що склало близько 300 тисяч голів. Станом на 1 березня поголів’я птиці було 485 тисяч.

З корму, води, яєць та із тіл загиблих птахів одразу відібрали зразки для експертизи та виявлення причини масової загибелі. Найпершим провели аналіз на наявність вірусу та інфекцій, чого дуже боялися. Але ні хвороби Ньюкасла, ні грипу чи інших інфекційних захворювань не виявили. Так само нічого не показав бактеріологічний аналіз – сальмонельозу та інших захворювань нема. Зразок води на підприємстві також не показав відхилень. Плановий аналіз корму не показав вмісту шкідливих домішок, повідомляють ЗМІ.

Із самого запуску фабрики в 1976 році, підприємство жодного разу не припиняло свою роботу

За словами директора птахофабрики, на підприємстві планують відремонтувати, удосконалити та осучаснити систему зберігання кормів та годівлі птиці.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии