У Запорізькій області міста не дотримуються вимог щодо зменшення тарифів за теплопостачання

У Запорізькій області міста не дотримуються вимог щодо зменшення тарифів за теплопостачання

У Запорізькій обласній адміністрації розглянули стан проведення зменшенні тарифі у регіоні. Повідомляє пресслужба ЗОДА.

На засіданні зазначалось, що підставою для  зменшення суми нарахувань плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів відбувається не до суми нарахувань за попередній місяць, а до плати за вище зазначених послуг, яка була б визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами.

Щомісячний моніторинг по регіону свідчить, що рішення про зменшення обсягу нарахувань за січень, було прийнято тільки по трьом містам: 7% - у  Вільнянську, 10 % - у Запоріжжі та 11 % - у Бердянську . У містах Мелітополь, Токмак, Василівка та Дніпрорудне не приймалися. У м. Мелітополь – у зв’язку із тим, що вартість природного газу, яка була врахована у діючому тарифі, дорівнює вартості природного газу у січні. У містах Токмак, Василівка та Дніпрорудне – через те, що для теплопостачальних підприємств щомісяця проводять коригування діючих тарифів.

У лютому склалася наступна «картина». Зменшення нарахування відбулось тільки у двох містах регіону Бердянську – 15% та Вільнянську – 7,6%.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии