У Запорізькій області на коронавірус захворіла вихователька дитячого садка

У Запорізькій області на коронавірус захворіла вихователька дитячого садка

За останню добу у Запорізькій області підтверджено 4 нових випадки. Однією з інфікованих виявилася вихователька дитячого садка, яка раніше не контактувала з хворими.

Про це повідомили у Бердянському територіальному медичному об'єднанні.

Так, за даними медзакладу, 26 травня до інфекційного відділення Бердянського територіального медичного об'єднання госпіталізовано жінку, інфіковану коронавірусом COVID-19. Мешканка Бердянська працездатного віку, нікуди не виїздила, не контактувала з людьми, що прибули з-за кордону та не мала стосунків з інфікованими чи медичним персоналом. Тобто, хвора підхопила небезпечну інфекцію з навколишнього середовища, побутовим шляхом.

Завдяки реалізації температурного скринінгу у всіх співробітників дитячих садків вдалося уникнути її контакту з іншим колективом дитячого садка. Через  підвищену температуру співробітниця не була допущена до роботи, а  пізніше вона звернулась до лікарів.

Зазначимо, що станом на 27 травня у Запорізькій області зафіксовано 4 нові випадки COVID-19. З них - 2 у Запоріжжі, 1 у Бердянську та 1 у Михайлівському районі.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии