У Запорізькій області посадовцю селищної ради повідомили про підозру

У Запорізькій області посадовцю селищної ради повідомили про підозру

Посадовець відділу селищної ради одного з районів Запорізької області допустила розтрату майна, а директор одного з підприємств привласнив бюджетні кошти. Внаслідок цього правопорушникам повідомлено про підозру.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Запорізькій області.

Так, поліцейські Запорізької області розслідують кримінальне провадження, відкрите за фактом розтрати бюджетних коштів посадовими особами у складі організованої злочинної групи.

Під час досудового розслідування встановлено, що директор товариства з обмеженою відповідальністю створив організовану групу, до складу якої залучив Головного інженера підприємства та начальника відділу однієї з селищних рад району Запорізької області. Посадові особи підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, користуючись бюджетними коштами під час виконання договору підряду по ремонту першого поверху та будівництву спортивного майданчика місцевого навчально-виховного закладу, умисно занизили обсяги і вартість будівельних робіт. У результаті злочинних дій допущено втрату бюджетних коштів на загальну суму понад 650 тис. грн.

Кілька днів тому трьом фігурантам повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии