У Запорізькій області ввели нові карантинні обмеження на поминальні дні

У Запорізькій області ввели нові карантинні обмеження на поминальні дні

Карантин в Україні подовжено до 11 травня. У свою чергу, влада Запорізької області вирішила зібрати регіональну комісію для обговорення нагальних питань та введення нових обмежень.

Зокрема, додаткові обмежувальні заходи буде запроваджено у зв'язку з поминальними днями в області. Так, протягом 25-26 квітня громадський транспорт курсувати лише в періоди з 06:00 по 09:00 та з 16:00 по 19:00. Території цвинтарів будуть зачинені з 26 по 29 квітня, а  також буде припинено рух транспорту, який веде до місць поховання. Виключення можливе лише у випадку здійснення поховання померлого за участі не більше 10 осіб.

Крім того, у магазинах, розташованих на відстані до 1 кілометру від цвинтарів, заборонятиметься продаж алкогольних напоїв, а територія місць поховання буде огороджена попереджувальною стрічкою.

Лідерами громадської думки, керівниками національно-культурних товариств, головами християнських конфесій буде підготовлено звернення до населення щодо невідвідування цвинтарів у поминальні дні. Також учасники комісії вирішили доручити Володимиру Буряку передати обласній інфекційній лікарні засоби індивідуального захисту, медичне обладнання та лікарські засоби.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии