У Запорізькій області ввели обмеження на риболовлю

У Запорізькій області ввели обмеження на риболовлю

У зв’язку з карантином, деякі громадяни обрали риболовлю як спосіб приємно вбити час. Проте вже з 1 квітня у зв’язку з нерестом вводяться обмеження на аматорську та промислову риболовлю – про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Запорізькій області.

Для  забезпечення охорони водних біоресурсів на водних об’єктах Запорізької  області  встановлюється заборона на промислове та аматорське рибальство під час перед нерестових міграцій та нересту риби у період:

  • - з 01.04.2020 по 14.06.2020 на Дніпровському (Запорізькому) водосховищі;
  • - з 01.04.2020 по 19.06.2020 на Каховському водосховищі.

Порушення правил рибальства тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

Якщо риболов під час риболовлі застосовує вогнепальну зброю, електрострум, вибухові або отруйні речовини – отримає штраф від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Питання дотримання заборони на вилов риби у період нересту – це питання збереження біоресурсів рідного краю. На жаль, безвідповідальне ставлення громадян, браконьєрів, підприємств  призвело до зменшення кількості риби. Тож, якщо рибалки бажають і надалі насолоджуватись даним видом відпочинку - слід більш відповідально ставитись, до того, що подарувала нам природа.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии