У запорізького чиновника зростає апетит до красивого життя?

У запорізького чиновника зростає апетит до красивого життя?

Ми продовжуємо знайомити читачів з діяльністю Геннадія Тимченка на посаді директора Державного підприємства «Місцеві дороги Запорізької області».

Зазначене підприємство є одним із головних розпорядників бюджетних коштів Запорізького регіону, протягом поточного року підприємством оголошено відкриті торги на загальну суму понад 1 мільярд 460 мільйонів гривень, з них вже укладено договори на суму понад 526 мільйонів.

На фоні таких великих цифр мають залишитися непомітними, начебто невеликі суми, які державне підприємство витрачає на власні потреби. Так, 1 жовтня  ДП «Місцеві дороги Запорізької області»  уклало угоду з Приватним акціонерним товариством «Страхова компанія «Арсенал страхування» про страхування наземного транспорту, автомобіля Ford Ranger, вартістю 43 000 грн.

 

Договір передбачає страхування автомобіля по системі «ALL RISKS» від викрадення, збитків в наслідок ДТП, збитків в наслідок інших подій, загальна страхова сума 1 000 000 грн, термін дії договору з 30 вересня 2019 року по  30 вересня 2020 року.

Здається дійсно невелика сума, але ми вже розповідали, що ДП «Місцеві дороги Запорізької області»  19 липня уклало угоду з КП «Автогосподарство» на оренду легкового автомобіля Ford Ranger 2017 року випуску, вартістю 100 тис. грн. Про це повідомлялось у системі електронних закупівель «Прозоро».

13 серпня ДП підприємство «Місцеві дороги Запорізької області» визнало переможцем відкритих торгів ТОВ «Глуско-Карт Україна», зазначене підприємство повинно поставити 10 000 літрів бензину А-95 та 10 000 літрів дизельного палива, на загальну суму 503 400 грн.

15 серпня ДП підприємство «Місцеві дороги Запорізької області»  уклало угоду з ТОВ «Авто-Імпульс» на сервісне технічне обслуговування та поточний ремонт зазначеного автомобіля, вартістю 100 000 грн.

Якщо скласти всі гроші, витрачені на забезпечення пересування одного чиновника, ми отримаємо вражаючу суму. Любов Геннадія Тимченка до красивого життя стає все дорожчою для платників податків.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии