У запорізькому інтернаті знайшли прострочені продукти харчування

У запорізькому інтернаті знайшли прострочені продукти харчування

Держспоживслужба у Запорізькій області здійснила перевірку продуктів харчування в одному з місцевих інтернатів. Так, було виявлено значні порушення прийнятих державою вимог.

Так, здійснювався обіг харчових продуктів, строк придатності яких до використання закінчився, а саме: в морозильній камері їдальні зберігалися 24 тушки кур-бройлерів загальною вагою майже 50,0 кг, 1 категорії, напівфабрикат охолоджений. На продуктах було зазначено жату виробництва - 28.01.2020, строк придатності 96 годин (4 доби). Однак перевірка проводилася у другій декаді лютого.

Розпорядженням Головного державного інспектора, начальником головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області зобов'язано суб'єкта господарської діяльності знищити вищевказані харчові продукти.

Крім того, під час інспектування були відібрані проби масла солодковершкового «Селянського». За результатами лабораторних досліджень, проведених Випробувальною лабораторією Запорізької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, встановлено, що відібрані зразки не відповідають вимогам ДСТУ, а саме у їх складі виявлено майже 75 відсотків рослинних жирів.

За результатами досліджень направлені повідомлення про невідповідність маркування: керівнику ТОВ «Богодухівський молокозавод», Начальнику Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Керівнику комунального закладу з виховання дітей для вжиття відповідних заходів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии