Уряд готує програму допомоги малому бізнесу «Нові гроші»

Уряд готує програму допомоги малому бізнесу «Нові гроші»

У Кабінеті міністрів заявили, що фіналізують нову кредитну програму допомоги малому та мікробізнесу в умовах карантину. Це питання обговорювали на селекторній нараді за участі президента Володимира Зеленського.

«Ми обговорювали низку програм кредитної підтримки малого та мікробізнесу, адже вони найбільше страждають від карантину. Ми маємо допомогти їм зараз та після карантину, щоб вони могли швидко оговтатися. Нам треба запропонувати їм так звані кредитні канікули», — зазначив Володимир Зеленський.

Серед іншого Прем’єр Денис Шмигаль, нагадав про діючу оновлену програму «Доступні кредити 5-7-9%». Також він заявив про фіналізацію нової програми «Нові гроші», за якою підприємці матимуть можливість отримати кредити «під дуже низький відсоток».

«Ці програми допоможуть українському бізнесу витримати важкі економічні умови, зумовлені епідемією, а також стануть запорукою збереження робочих місць. Основна умова програм — збереження не менше 80% робочих місць у малому та мікробізнесі», — уточнив глава уряду.

Нагадаємо, На офіційному сайті президента України з’явилась петиція щодо державної підтримки громадян та підприємців, які втратили доходи під час карантину, яка ініційована запорізькою громадською діячкою Валерією Салтан.

«Організувати єдино разову соціальну виплату тим, хто втратив роботу у час карантину, у розмірі 3000 грн. Додатково 1000 грн на дитину. Грант для бізнесу, що припинив свою роботу на час карантину: 25 000 грн для підприємців на першій групі єдиного податку та 50 000 для підприємців на другій та третій групі, та товариств з обмеженою відповідальністю»,- йдеться в ініціативі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии