В Україні у Єдиний реєстр будуть вносити педофілів

В Україні у Єдиний реєстр будуть вносити педофілів

Закон, який набув чинності, передбачає створення Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього.

Доступ до реєстру матимуть правоохоронці, які зможуть перевірити наявність даних про людину, яка хоче очолити державні заклади: дитсадок, школу, дитячу лікарню тощо. Також представники адміністрації цих самих закладів, керівники органів влади та місцевого самоврядування.

Відповідна інформація буде вноситися до реєстру тільки після рішення суду, а саме після обвинувального вироку. Якщо злочин було здійснено до створення реєстру, то дані будуть вносить на підставі ухвали суду за місцем проживання або за клопотанням прокурора, за місцем відбування покарання.

Також законом передбачено підвищення строку ув’язнення за статевий контакт із малолітньою дитиною до 14 років – 8-10 років ув’язнення.

Якщо порушник раніше був викритий на статевих "стосунка" із дітьми до 14 років, статевих зносинах чи розпусних діях з особами до 16 років - це стане приводом для ув’язнення за наступне порушення на 15 років або довічно

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии