В Україні зафіксовані нові випадки зараження коронавірусом

В Україні зафіксовані нові випадки зараження коронавірусом

Міністерство охорони здоров’я повідомляє про нові випадки зараження у Житомирській та Чернівецької області. Повідомляє телеграм канал МОЗ.

Наразі в Україні зафіксовано 2 нових випадки - у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого повернулася з Італії протягом останніх 14 днів. Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактними особами.

Заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак розповіла, що чоловіка госпіталізували ще 10 березня.

У Житомирській ОДА розповіли, що жінка повернулась з Польщі 1 березня до Радомишля. Стан здоров'я погіршився 3 березня, але вона не звернулась до лікарів, не самоізолювалась і ходила до церкви.

Наразі, стан 71-річної жінки стабільний. В ізольованої пацієнтки діагностовано пневмонію, вранці почав падати рівень кисню в крові. Лікарями прийнято рішення підключити її до апарату штучного дихання. До Радомишля направлено інфекціоніста, анестезіолога, пульмонолога.

Медики виявили шість контактних людей, які разом із нею проживають. Вони перебувають вдома на обсервації, поки у них немає симптомів коронавірусу.

«Були гості у людей. Встановлено 4 осіб, двоє з них жителі Радомишля, які перебувають вдома на обсервації. Ще двоє — жителі Києва. Вони також будуть на обсервації», — зазначив глава Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Наразі у Радомишлі ввели серйозні запобіжні заходи - призупинили рух транспорту і закривають ринки до 3 квітня.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на засіданні Кабінету Міністрів повідомив про можливі 12 випадків зараження на коронавірус.

Аваков зазначив, що правоохоронні органи перевіряють інформацію.

"Зараз ми маємо інформацію попередньо про 12 випадках коронавируса в Горлівці", - заявив він.

Раніше в Україні був зафіксований 1 випадок коронавірусу COVID-19 - у чоловіка в Чернівцях, наразі його стан задовільний.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии