В Україні закрили чотири міста з атомними станціями: Запорізька область у списку

В Україні закрили чотири міста з атомними станціями: Запорізька область у списку

У межах тотального карантину в Україні обмежено в'їзд та виїзд з чотирьох населених пунктів, у яких є АЕС. Зокрема, обмежувальні заходи стотсуються міста Енергодар.

Про це стало відомо з рішення Кабінету Міністрів.

Так, рішення щодо співробітників атомних електростанцій та міст, у яких вони розташовані, було прийнято 16 березня на засідання Кабміну. Це стосується Енергодару (Запорізька АЕС), Кузнецовська (Рівненська АЕС), Нетішина (Хмельницька АЕС) та Південноукраїнська (Південно-Українська АЕС). 

Згідно з рішенням Уряду, з 16 березня по 3 квітня на території атомних електростанцій держпідприємства "Енергоатом" та міст супутників, в яких проживає та розміщується персонал атомних електростанцій установлено карантин. У зв'язку з цим заборонено залучати до робіт персонал з ознаками ГРВІ, проводити масові заходи, а також обмежено в'їзд населення в міста та виїзд з них.

Крім того, встановлено санітарно-пропускний для персоналу атомних електростанцій. Держпідприємство "Енергоатом", органи місцевого самоврядування та облдержадміністрації зобов'язали забезпечити організацію виконання та контролю за дотриманням вимог до відповідної постанови.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии