"Важливі" справи запорізьких чиновників: міська рада займається присвоєнням назв тупикам

'Важливі' справи запорізьких чиновників: міська рада займається присвоєнням назв тупикам

У кожного свої пріоритети. І, здавалось, у сьогоднішній ситуації, вони мають бути визначені на користь суспільства. Та Запорізька міська рада вирішила інакше.

Так, 7 квітня на офіційному порталі запорізького муніципалітету з'явився проєкт рішення про присвоєння назв вулицям та тупикам у Дніпровському районі. Ще й яких красномовних - Суничний, Аличевий, Барбарисовий, Кизиловий, Черешневий, Апельсиновий, Тюльпановий! У міськраді хіба сподіваються, що такі смачні та життєдайні назви можуть відволікти людей від справжніх проблем на буденності?

Відповідні назви присудили провулкам та тупикам на виконання протоколу засідання робочої групи, поданого ще у лютому поточного року. Було враховано звернення голови правління садівничого товариства «Дніпро-1», представника групи громадян, які фактично мешкають в садівничому товаристві «Дніпро-1», в обслуговуючих садово-городніх кооперативах «Високовольтник», «Зоря-58» та обслуговуючому кооперативі обслуговуючому садівничому кооперативі «Дніпрогес-6», з метою забезпечення можливості оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна.

Рішення вже доручили надіслати до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України для внесення змін у словник Єдиних та Державних реєстрів.

Кожен займається на карантині тим, що вважає за потрібне. Та це не перший раз, коли міська рада займається не зовсім потрібними зараз справами.

Раніше ми писали, що Департамент спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради вирішив замовити послуги з організації заходів вартістю 1,5 млн грн. А також в муніципалітеті оголосили розіграш поточного ремонту фонтанів "Подвійний" та "Серця", на що міський бюджет приготував 560 тис. грн.

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии