Відкриття не за горами: у запорізькому аеропорту почнуть тестувати обладнання

Відкриття не за горами: у запорізькому аеропорту почнуть тестувати обладнання

У терміналі запорізького аеропорту знов розпочались будівельні роботи. З понеділка постачальники обладнання розпочнуть його тестування. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк.

Роботу нового терміналу планують запустити у квітні, щоб встигнути до старту нових бюджетних рейсів до різних країн світу. Як зазначається будівельні роботи ведуться 24/7, адже під час обшуків СБУ вилучили усю необхідну документацію, що унеможливлювало продовження робіт.

У терміналі зараз встановлюють світильники. Продовжують внутрішнє обладнання приміщень. Зокрема, для забезпечення харчування пасажирів, торгівлі. Важливий етап – тестування придбаного та встановленого обладнання.

У том числі для багажних відділень прильоту та відльоту, митниці, прикордонників. Цим займатимуться не лише представники постачальників, а і працівники відповідних служб.

Анонсується також, що запорізький аеропорт буде приймати рейси із Дніпра, поки у їх місцевому аеропорті будуть проводити ремонт злітно-посадкової смуги.

Нагадаємо, нещодавно місто облетіла новина, що Київське СБУ проводить обшуки у міжнародному аеропорту Запоріжжя. Однак досконало причину не називали. Подробиці стали відомі в ухвалі Жовтневого районного суду.

Як йдеться у постанові, від 7 лютого, співробітники СБУ мали низку підозр щодо зловживання службовим становищем стосовно експертизи перед ремонтом злітно-посадкової смуги за 35 млн грн та завищені вартості на будівельні матеріали на 7,3 млн грн.

6 лютого відбулось відкрите засідання суду, де розглядалась справа щодо вище згаданого об’єкту. Розглянувши суть справи суд відмовив у задоволені позову, а також наказав негайно повернути майно, яке було вилучено під час обшуків.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии