Як бізнесмени знаходять спільну мову з чиновниками, депутатські виплати: підсумки дня

Як бізнесмени знаходять спільну мову з чиновниками, депутатські виплати: підсумки дня

Про найголовніше!

Бізнесмену із сумнівною репутацією вдалося знайти спільну мову з керівництвом Запорізької ОДА

Місцевий бізнесмен Антон Грицаєнко, який на даний час є фігурантом одразу декількох кримінальних проваджень, одним із перших зміг пройти «антикорупційну перевірку» Віталія Туринка та почав отримувати бюджетні кошти.

За даними сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот Антон Грицаєнко є власником та директором трьох будівельних компаній ТОВ «Сінго», ТОВ «Будівельна компанія «Будтрест» та ТОВ «Консоль-Строй». Більше тут.

Запорізькі нардепи отримали компенсацію з грошей платників податків

У жовтні 2019 року народні депутати, які родом із Запоріжжя отримали компенсацію з державного бюджету.

Згідно із законом парламентарі, які не володіють житлом в столиці і 30 кілометрах навколо Києва, мають право на компенсацію з грошей платників податків. Так, народні обранці  за списком отримали: Артем Кунаев - 13650 грн, а Михайло Крячко - 19267 гривень. Більше тут.

Сектор банкрут: у "Запоріжтрансформатор" арештовують майно

31 жовтня Госпсуд Запорізької області в рамках справ №908/2828/19 про банкрутство ПрАТ “Запоріжтрансформатор” задовольнив клопотання розпорядника майна та наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно підприємства (зокрема, те, що знаходиться в заставі та іпотеці третіх осіб).

Підприємство має багато контрагентів, зокрема, й банківських установ, які у зв`язку з відкриттям провадження у справі про банкрутство "можуть мати підстави та бажання якимось чином задовольнити свої претензії до боржника коштом його майна, зокрема й шляхом звернення стягнення". Так відповідне клопотання обґрунтував  розпорядник майна ПрАТ “Запоріжтрансформатор”. Більше тут.

Портфелі для голів РДА на Запоріжжі: хто їх отримав

В телеграм-каналі нардепа Олексія Гончаренка з'явилась інформація стосовно призначення на посаду голів РДА в Запорізькій області. Так, на Запоріжжі погодили очільників у 18 райдержадміністрацій (загалом районів в області 20). Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии