Як запоріжанам правильно зустріти рік Щура

Як запоріжанам правильно зустріти рік Щура

"Як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш"

Наша редакція вирішила зробити добірку корисних порад, як правильно зустріти Новий Рік, щоб у подальшому він приніс тільки статки та благополуччя.

Символом Нового 2020 року, згідно зі Східним календарем буде білий металевий щур. Китайська астрологія ґрунтується на п'ять елементах (стихіях) - вогонь, дерево, вода, земля і метал. Кожен з цих елементів має свій власний набір характеристик.

Цей рік присвячений саме металу, тому найбільш відповідним кольором свята є білий і всі відтінки кольору металік: сірий, сріблястий, чорний.

Поговоримо про Новорічний образ

Щур - це спокійна тварина, тому потрібно забути про всі кричущі відтінків: насичено червоний, електрик, кислотні відтінки, фуксія. Більше віддати свою перевагу відтінкам: молочного, пастельного, кавового, головне не забути про металеві аксесуари і прикраси. Це можуть бути підвіски, кулони, брошки металевого відтінку, срібний пояс на плаття, сріблясті туфлі або клатч зі стразами.

Щур не любить пафосу, тому ваш образ для зустрічі Нового року повинен бути елегантним, стриманим і стильним, але одночасно зручним і вільним. Так само під забороною, всі тваринні принти: леопард, тигр, тощо.

2020 рік є високосним, традиційно від нього чекають бід, катастроф і втрати балансу у житті. Як стверджують астрологи 2020 рік, навпаки дуже вдалий час для укладення шлюбу і поповнення в родині. У новому році очікується, що багато конфліктів вдасться вирішити дипломатичним шляхом.

Так само на сході Щур є символом достатку і фінансового добробуту. Тому наступний рік буде особливо вдалим для початку нової справи і просування в бізнесі. При цьому варто пам'ятати, що невиправданий ризик Щур не любить, тому в новому році потрібно намагатися діяти розмірено і обдумувати кожен крок, а так само "увійти" в нього в нього варто без зайвих боргів і обтяжливих обов'язків.

Як варто зустрічати головний символ року?

Рік Білого Щура важливо зустрічати гучно. Бажано - у Великій компанії та з помпезним гуляння. На Сході щур символізує лідерство та матеріальне благополуччя. Тому оптимально - велика компанія родичів, друзів чи колег по роботі.

Новорічне меню має бути різноманітним. На столі можуть бути салати, сирні та ковбасні нарізки, гарячі і холодні закуски, а також м'ясні страви, так як цей звір любить дуже щільно поїсти. Проте за китайським календарем, Бик, який буде покровителем 2021 року, перевіз Щура на спині через річку до Будди. Тому пригощатися телятиною у ніч на перший день року щурика буде якось не комільфо. Єдине, чомусь, щур не любить сильні спиртні напої, тому краще віддати перевагу шампанському, легким винам або коктейлям.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии