Як запорізькі нардепи голосували за легалізацію грального бізнесу

Як запорізькі нардепи голосували за легалізацію грального бізнесу

Верховна Рада у першому читанні не підтримала законопроект про легалізацію грального бізнесу, всього закон підтримали 213 депутатів, серед яких були запорізькі нардепи. Повідомляє офіційний портал Верховної ради.

Президент Володимир Зеленський доручив Верховній Раді ухвалити закон про легалізацію грального бізнесу в Україні на 1 грудня 2019 року. 18 жовтня Кабінет міністрів зареєстрував у Раді відповідний законопроєкт та 19 грудня на свято Миколая, народні обранці вирішили його розглянути.

Більшість нардепів з «Слуги народу» підтримали проєкт закону про гральний бізнес, серед яких були запорізькі представники: Юлія Яцик, Євген Шевченко, Марина Нікітіна, Геннадій Касай, Павло Мельник, Роман Соха, Сергій Штепа, а також «списочників»: Михайло Крячко, Олександр Кабанов і Артем Кунаєв. 15 парламентаріїв - не прийшли на засідання, 19 - не голосували, 14 - утрималися.

Серед депутатів «Опозиційної платформи - За життя», 27 проголосували проти, серед них був Володимир Кальцев, були відсутні - 10, не голосували – семеро, у це число увійшов Олександр Пономарьов.

Серед членів депутатської групи «За майбутнє», троє проголосували «за», двоє - проти, п'ятеро - утрималися і 13 - не голосували. Ексмер Мелітополя Сергій Мінько - утримався.

«Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос» у більшості виступили проти законопроєкту.

Більшість депутатів з групи «Довіра» підтримали законопроект про гральний бізнес. Семеро парламентаріїв проголосували «за», проти - один, утрималися – семеро.

Нагадаємо, Оперативники територіальних управлінь стратегічних розслідувань та слідчих підрозділів Національної поліції провели масштабні відпрацювання нелегальних ігорних закладів на території всієї України. За результатами роботи, було викрито 8 нелегальних казино, серед міст – Запоріжжя.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии