За чий кошт встановили ялинку на головній площі Запоріжжя?

За чий кошт встановили ялинку на головній площі Запоріжжя?

Запоріжжя готується до новорічних свят. Так, головну ялинку урочисто відкриють 19 грудня - в день Святого Миколая. В цьому році прийняли рішення про встановлення штучної ялинки, що дозволить використовувати її багаторазово.

В ОДА запевняють, що не витратили на ялинку ані копійки бюджетних грошей, це подарунок мецената, ім'я якого поки в облдержадміністрації тримають в таємниці.

Ми готові оголосити ім’я інкогніто, із власних джерел нам відомо, що питанням із встановлення ялинки зайнявся перший заступник голови ЗОДА Іван Федоров, який надав вказівку придбати та встановити ялинку коштом підконтрольних йому ПП «АБЗ» та ТОВ «АБЗ-Промбуд». Зазначені підприємства вже визнано переможцями відкритих торгів стосовно надання послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення у період 2020-2021 роки, загальна вартість робіт складає понад 130 млн грн.

Ім’я благодійника трималось у секреті, адже викладені факти мають ознаки корупції, оскільки минули ті часи, коли чиновники отримували від бізнесменів різні подарунки, та у свою чергу надавали підприємцям певні пільги.

Згідно з чинним законодавством органи державної влади чи органи місцевого самоврядування повинні здійснювати закупівлі товарів, робіт та послуг з дотримання вимог Закону України «Про державні закупівлі».

Як нам повідомили в обладміністрації, у поточному році просто забули виділити кошти на встановлення ялинки, тому змушені були щось вигадувати.

Монтаж головного символу новорічного свята  проходить на площі Фестивальній, висота ялинки - 25 метрів.

Ялинка приїхала в Запоріжжя з Києва, монтаж здійснюють представники підрядника із Тернополя.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии