Заможні посадовці із Запоріжжя, тотальний карантин і пріорітети народних депутатів: підсумки дня

Про найголовніше 16 березня.

Що хвилює нардепів із Запорізького регіону?

Існує думка серед депутатів Запорізької обласної ради, що наше місто нелюба дитина Києва, обмежене фінансування на потреби регіону, каже все за себе. За це наганяй отримують нардепи обрані від Запоріжжя, бодай вони повинні відстоювати інтереси  області. Адже у передвиборчій гонці, наприклад кандидати від «Слуги народу» обіцяли, що хоч і без певного досвіду вони піднімуть на вищий рівень наш регіон. Ось ми і вирішили дізнатись чи не пройшли дарма заняття у «слуг»  в Трускавці, та чи не забули представники опозиційної платформи навіщо потрапили до Ради. (Читати)

Пам'ятка запоріжанина: не панікуйте та дотримуйтесь правил

В Україні зафіксовано лише 3 випадки коронавірусу, проте громадяни активно наводять паніку навколо захворювання. Карантини по містаї - один із запобіжників розповсюдження епідемії. Проте найголовніше, чим ви можете зарадити коронавірусу - це дотримання простих правил захисту. (Читати)

Родинне товариство колишнього посадовця доглядатиме дороги за 35 мільйонів

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» замовили виконання дорожніх робіт вартістю 35,4 млн грн. Підрядником, який виконає всі послуги, стало ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія «Валемира». (Читати)

У Запоріжжі оголошено карантин: працюватимуть лише продуктові магазини та аптеки

У Запоріжжі оголосили посилений режим карантину з метою запобігання розповсюдження захворювання. Наразі у Запоріжжі немає випадків захворювання на коронавірус, одна з метою посилення безпеки у місті оголошено карантин. (Читати)

Курйози по-запорізьки: Як посадові особи мільйони задекларували

Сьогодні розповімо вам про звичайних мешканців Запорізької області, які задекларували заробітні плати у розмірі понад 10 мільйонів гривень. Чому так вийшло – дізнавайтесь далі. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии