Запоріжани отримали близько 13 мільйонів податкової знижки

Запоріжани отримали близько 13 мільйонів податкової знижки

Напередодні завершення 2019 року запоріжани подають декларації на отримання податкової знижки. Право на повернення частини сплаченого податку мають платники кількох категорій.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, станом на 5 грудня послугою скористалося щонайменше 7 тисяч чоловік. У порівнянні з минулим роком цей показник збільшився на 5%. Загалом з початку 2019 року запоріжанам повернено 12,7 млн грн.

Зазначається, що декларація доступна в онлайн форматі. Для її заповнення необхідно авторизуватися в е-кабінеті платника за допомогою електронного ключа та обрати необхідний документ. 

Податкова знижка надається за наступні витрати:

➢ сплата за своє навчання і навчання члена сім'ї першого ступеня споріднення (у тому числі оплата освіти у дошкільних, шкільних і позашкільних закладах освіти);

➢ частина суми відсотків, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом;

➢ благодійні внески неприбутковим організаціям;

➢ страхові платежі і пенсійні внески, сплачені громадянином страховикові-резидентові, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування життя і недержавного пенсійного забезпечення;

➢ витрати за переобладнання власного транспортного засобу на альтернативні види біопалива;

➢ вартість державних послуг і державного мита, пов'язаних з усиновленням дитини та інші.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Комментарии